1. Який лобзик використовувати для того чи іншого завдання?

 2. = Швидкість
  = Точність
  = Фігурне випилювання
  = Розпилювання по прямій
  = Розпилювання у важкодоступних місцях
 3. 1) Лобзик

  Лобзик є найбільш універсальним видом пилки. За його допомогою можна точно пропилювати як прямі, так і криві лінії. Лобзик без сумніву є найкращим варіантом для фігурного випилювання. Для лобзиків можна використовувати широкий спектр пилок, оптимізованих для різних матеріалів, точності, швидкості і кривизни ліній. За допомогою лобзика можна різати дерево, метал, пластик, гіпсокартон, ламіновані дошки і навіть керамічну плитку.
 4. 2) Циркулярна пилка

  Циркулярна пилка здебільшого використовується для швидкого і точного різання по прямій. Вона призначена для виконання довгих розрізів у товстіших матеріалах. Циркулярні пилки здебільшого використовуються для дерева, хоча за їх допомогою також можна різати інші матеріали – у деяких випадках використовуються спеціальні ріжучі полотна. Деякі з найбільш поширених матеріалів, які можна різати за допомогою циркулярної пилки: ДСП, фанера, дерев’яні балки, дерев’яні підлоги і панелі для підстилки.
 5. 3) Ножівка

  Ножівка – тобто «пилка-ножівка» – в основному використовується для грубого різання, обрізання і демонтажних робіт. Для різних матеріалів, наприклад дерева та металу, доступні різноманітні ріжучі полотна.
 6. 4) Універсальна пилка

  Універсальна пилка ідеально підходить для різання різноманітних матеріалів: потрібен лише один інструмент для різання різноманітних матеріалів. Від дерева до плитки, від ламінату до алюмінію і ПВХ. Вона точно випилює прямі лінії, а також дуже зручна для врізання. На універсальну пилку можна встановлювати ріжучі полотна різних видів, наприклад алмазні диски, ріжучі полотна HSS та твердосплавні полотна. Ці ріжучі полотна доступні в більшості магазинів господарських товарів.