Приємне садівництво
Садові інструменти «Urban Series» від SKIL сприяють приємному садівництву і займають небагато місця.
«Urban Series»
Простір – дефіцитний товар у містах, і ситуація лише погіршується. Сади стають все меншими, тому з’являється все більше садів на балконах та на даху. А це означає менше місця для зберігання інструментів. Доступні садові інструменти «Urban Series» спеціально розроблені для таких середовищ.
Дизайн, який допомагає заощадити простір
Ручними інструментами не лише легко користуватися, вони також підтримують унікальне рішення «Easy Storage» від SKIL. Зберігання цих інструментів – дитячі забавки. Вони ретельно розроблені, щоб займати мінімум місця. А відтак, набагато простіше підтримувати порядок у гаражі, сховку або шафці.
Система «Easy Storage»
Невеликі садові інструменти обладнані зручним гаком «Easy Storage» для підвішування на стіні. Гаки можна з’єднати, розташувавши інструменти поруч один з одним. Великі інструменти мають власні спеціальні дизайнерські рішення. Візьмімо, до прикладу, газонокосарки: вони обладнані власним стабілізатором, що дозволяє зберігати їх у вертикальному положенні, обперши об стіну.
Легко користуватися, легко зберігати
Загалом садові інструменти SKIL «Urban Series» дуже зручні для підтримання порядку в саду. Мийка високо тиску, газонокосарка, садовий пилосос або кущоріз – знайдіть те, що вам потрібно, з-поміж широкої лінійки електричних садових інструментів SKIL.