SKIL представляє...
SKIL представляє...
Наявний асортимент дрилів, пилок, шліфувальних машин та інших електричних інструментів поповнився багатьма інноваційними бездротовими та дротовими приладами.
Більше, ніж просто інструменти
Більше, ніж просто інструменти

Із оновленим асортиментом продукції та логотипом, компанія SKIL виводить домашнє майстрування на новий рівень. Новий червоний модельний ряд орієнтований на забезпечення максимальної зручності та ефективності побутового майстрування. Крім того, SKIL і надалі підтримує своїх користувачів, пропонуючи безліч корисної рекомендаційної інформації щодо використання інструментів. #SKILhelpsІз 

Будь-який інструмент. Будь-яке завдання. Єдиний акумулятор.

В основі нашого нового модельного ряду лежить 20V Max Energy Platform – універсальна акумуляторна система. Ці акумуляторні блоки створені для забезпечення тривалої роботи і підходять до всіх інструментів лінійки Energy Platform, які постачаються як з акумуляторами, так і без них. Завдяки цьому ви можете розширити діапазон використовуваних вами інструментів, оскільки для всіх них підходить єдиний акумулятор та зарядний пристрій.

Keep Cool™: поки що найкрутіша наша інновація
Keep Cool™: поки що найкрутіша наша інновація
Акумуляторні інструменти Energy Platform працюють на основі технології Keep Cool™, яка збільшує час роботи приладу на 25% і подвоює ресурс акумулятора. Запатентована технологія поглинання тепла запобігає перегріванню акумулятора та покращує його експлуатаційні характеристики.
ActivCell™: розумне керування живленням
ActivCell™: розумне керування живленням
Усі акумулятори оснащені технологією ActivCell™, щоб забезпечувати рівномірне живлення інструмента. Наша запатентована технологія оптимізує споживання енергії, запобігає перегріванню акумулятора і максимально збільшує його продуктивність.
Інновації
Інновації

Основними критеріями для SKIL є зручність, інноваційність і якість. Це основні якості нашого передового обладнання, яке встановлює високу планку щодо дизайну, технологічних можливостей та зручності використання. Наш новий модельний ряд містить безліч запатентованих інновацій, серед яких безфільтрові шліфувальні машини із системою збору пилу X-Flow та електролобзики зі світлодіодним ліхтарем 180° LED. Більше, ніж просто інструменти. SKIL полегшує життя.

Для інструментів, яким можна довіряти.
Для інструментів, яким можна довіряти.

На всі інструменти SKIL та акумулятори Keep Cool™ надається стандартна 3-річна гарантія. Безщіткові інструменти поставляються з 5-річною гарантією.

Реєстрація не потрібна.
Ваші дані не передаються іншим особам.
Без труднощів.