Дізнайтесь більше...
Дізнайтесь більше...
Відмінний асортимент лазерних та вимірювальних інструментів SKIL із великою кількістю інноваційних та інтелектуальних функцій. Ознайомтеся з інформацією нижче або перейдіть безпосередньо до всіх наших інструментів.
Добре, краще, зелений
Добре, краще, зелений
Людське око дуже чутливе до світла. Тому окремі кольори легше розрізняти, ніж інші. Як ви вже здогадалися, до таких кольорів належить зелений. У порівнянні з червоним, зелений колір має набагато більшу видимість для людського ока. Отже з яскраво-зеленими лазерними лініями, які можна проектувати на відстань до 30 метрів, вам гарантовано чудову видимість.
Літій-іонний акумулятор із різноманітними варіантами заряджання
Літій-іонний акумулятор із різноманітними варіантами заряджання
Усі лазерні нівеліри оснащені інтегрованим літій-іонним акумулятором, який можна легко заряджати через вбудований зарядний порт мікро-USB. Для підвищеної зручності індикатор рівня заряду акумулятора показує, скільки заряду акумулятора ще залишилося. І це ще не все...
Інноваційний лазерний вимірювальний інструмент
Інноваційний лазерний вимірювальний інструмент
Лазерні вимірювальні інструменти SKIL мають великий робочий діапазон до 30 метрів та ідеально підходять для точного та швидкого вимірювання відстані та площі. Усі інструменти мають різні вимірювальні режими. Вимірювання відстані без проєціювання цілі або на рівних чи викривлених поверхнях також можливе за умови використання моделі SKIL 1929, яка оснащена вбудованим вимірювальним коліщатком.