Гарячі новини...
Незалежно від того, чи займаєтеся ви паянням, змащуванням лиж воском або видаленням фарби, ви завжди отримаєте оптимальний результат, використовуючи наші нові термофени з електронним керуванням.
Завжди під контролем
Електронна система керування запобігає перегріву наших термофенів, постійно контролюючи рівень температури інструмента. Це дозволяє використовувати сопла малого діаметра для різних робіт із паяння, розлютування та зварювання.
Висока ефективність
У термофенах SKIL передбачена можливість вибирати температуру в діапазоні від 50 до 650 °C, а також задавати налаштування потоку повітря до 500 л/хв. У моделі SKIL 8040 навіть передбачено зручний РК-дисплей, на якому можна встановити налаштування температури та потоку повітря, потрібні для певної роботи.
Відсутність опіків
Наші термофени мають унікальну функцію викидання сопла, яка дозволяє безпечно та миттєво зняти сопла, особливо коли вони гарячі, для їх швидкої заміни під час виконання різних робіт.
Широка доступність аксесуарів
Термофени SKIL сумісні з більшістю найпоширеніших та доступних на ринку сопел для термофенів, тому ви завжди зможете знайти потрібне для вашої задачі сопло.