Висока продуктивність. Компактне зберігання.
Садові інструменти SKIL (20 В) характеризуються ефективнішим інтелектуальним керуванням, швидшою роботою та більшою продуктивністю, ніж будь-коли раніше. Робота в саду ще ніколи не була настільки легкою. Крім того, ці вироби розроблено таким чином, щоб мінімізувати необхідний простір для їхнього зберігання. Ми пропонуємо інструменти для всіх типів садових робіт.
Кожен інструмент. Кожна робота. Один акумулятор.
Відкрийте для себе платформу Energy Platform від SKIL. Для всіх інструментів гнучкої серії Energy Platform достатньо одного акумулятора. Цей потужний акумулятор створено на основі технології Keep Cool™ для запобігання перегріванню, подовження часу роботи на 25 % та збільшення терміну експлуатації акумулятора вдвічі.
Зберігання з економією простору
Невеликі садові інструменти SKIL оснащено зручним гачком (Easy Storage) для простого зберігання, що дозволяє вішати їх на стіну. Крім того, ці вироби розроблено таким чином, щоб мінімізувати необхідний простір для їхнього зберігання. Жодного безладу!
Акумуляторна безщіткова газонокосарка SKIL
Цю потужну газонокосарку SKIL 0140 створено на основі новітньої технології: електродвигун без вугільних щіток є потужнішим, ніж будь-коли, а термін його служби збільшується вдесятеро. Убудована напрямна рейка SKIL Grass Guide допомагає скошувати траву по краях ділянки та вздовж стін. Правильну висоту скошування газону можна легко регулювати за допомогою центральної ручки.
Акумуляторні тримери для трави SKIL
Тримери для трави SKIL 0230 (з ножем завбільшки 25 см) і 0240 (з ножем завбільшки 30 см) вирізняються надзвичайно високою продуктивністю. Головку тримера можна встановлювати в різні положення. Це дуже зручно в разі обробки важкодоступних місць.
Акумуляторна машина для підрізання живоплоту SKIL
Якщо, на вашу думку, підрізання живоплоту та кущів займає забагато часу, вам слід скористатися машиною для підрізання живоплоту SKIL 0430. Високоефективні ножі з алмазним заточуванням легко зрізають гілки товщиною до 20 мм для безперешкодної роботи. Ніж завбільшки 55 см зрізає велику ділянку живоплоту одним рухом. Звільніть час для інших справ.
Акумуляторна безщіткова садова повітродувка SKIL
Миттєво прибирайте сухе й мокре листя за допомогою садової повітродувки SKIL 0330. Труба з великим діаметром та осьовий вентилятор генерують великий об’єм повітря зі швидкістю до 160 км/год. Це ідеальне рішення для обробки великих ділянок. Коліщатко регулятора й редукційна насадка спрощують регулювання потоку повітря під час роботи у важкодоступних місцях.