Безщіткові інструменти: швидші, потужніші, з тривалішим терміном служби
Якщо ви підбираєте бездротове рішення для найскладніших завдань, безщітковий інструмент є найкращим із можливих варіантів. Безщіткові двигуни є швидшими й потужнішими, ніж щіткові двигуни аналогічного розміру, а також мають значно триваліший термін служби.
Ефективніші рішення
У безщіткових двигунах не виникає тертя, тому вони працюють ефективніше. Інструменти з безщітковими двигунами помітно швидші та потужніші, ніж інструменти аналогічного розміру зі щітковими двигунами. Безщітковий двигун менше піддається зношуванню, що є додатковою перевагою в довготривалій перспективі.
Безщіткові двигуни мають вирішальне значення
Щоб ви мали уявлення про те, наскільки ефективнішими є безщіткові інструменти SKIL, ми порівняли роботу нашого безщіткового бездротового ударного дриля (модель 3070) з аналогічним щітковим інструментом, а саме з моделлю 3020. Безщіткова модель 3070 виявилася на 51 % швидшою та на 33 % потужнішою, а її термін служби був більше в 10 разів.
Будь-який інструмент. Будь-яке завдання. Один акумулятор.
Компанія SKIL усе частіше доповнює безщітковими інструментами свої асортименти електричних і садових інструментів. Усі вони мають однакову акумуляторну систему Energy Platform, створену на основі нашої унікальної технології регулювання нагріву Keep Cool™.
Надійні інструменти
Наша впевненість у високій якості своїх безщіткових інструментів підтверджується п'ятирічною гарантією на них. Ми також надаємо трирічну гарантію на акумулятори Keep Cool™, що входять до комплекту.