Добре, краще, зелений
Добре, краще, зелений
Шукаєте найкращу лазерну технологію для нівелювання? Не шукайте далі: SKIL 1911 – ваше рішення. SKIL надає зелене світло не просто так. Докладнішу інформацію шукайте нижче.
Чому зелене світло?
Чому зелене світло?
Людське око дуже чутливе до світла. Тому окремі кольори легше розрізняти, ніж інші. Як ви вже здогадалися, до таких кольорів належить зелений. У порівнянні з червоним, зелений колір має набагато більшу видимість для людського ока. Отже з яскраво-зеленими лазерними лініями, які можна проектувати на відстань до 20 метрів, вам гарантовано чудову видимість.
Позначки для точності
Позначки для точності
Чіткі позначки на горизонтальних і вертикальних лазерних лініях SKIL 1911 є ще однією великою перевагою цього перехресного лазера. Позначки відображаються з рівними інтервалами на лазерних лініях, а це велика допомога під час вивішування картин або фарбування стін. Для зручності лазерні лінії автоматично вирівнюються в режимі автоматичного нівелювання.
Літій-іонний акумулятор із різноманітними варіантами заряджання
Літій-іонний акумулятор із різноманітними варіантами заряджання
Цей перехресний лазер обладнаний вбудованим літій-іонним акумулятором, який можна легко зарядити через вбудований роз’єм мікро-USB. Для вашої зручності індикатор рівня заряду акумулятора чітко показує залишковий ресурс акумулятора. І це ще не все...
Піднесіть нівелювання на вищий рівень
Піднесіть нівелювання на вищий рівень
Перехресний лазер SKIL 1911 постачається зі штативом, що підносить нівелювання на вищий рівень. Інструмент обладнаний 1/4-дюймовим монтажним отвором у верхній і нижній частині для полегшення фіксації штатива або скоби.