Юридичне повідомлення та відмова від відповідальності SKIL BV

© Copyright 2012-2021

Усі права захищені. Цей веб-сайт і будь-який текст, зображення, графіка, звуки, анімація та відео, а також упорядкування згаданих елементів на цьому веб-сайті, захищено авторським правом та іншими правами власності. Вміст цього веб-сайту не можна копіювати, поширювати, змінювати чи надавати третім сторонам для комерційних цілей без попередньої згоди компанії SKIL BV та/або її ліцензіарів. Окремі веб-сайти SKIL можуть також містити матеріали, права на які належать третім сторонам.

Товарні знаки
Якщо не зазначено інше, усі товарні знаки на веб-сайтах SKIL захищені законом про товарні знаки. Це стосується, зокрема, товарних знаків, печаток, логотипів та емблем компанії. Знаки та елементи дизайну, які використовуються на нашому сайті, є інтелектуальною власністю SKIL BV.

Відмова від відповідальності
Цей веб-сайт складено з особливою ретельністю. Проте SKIL BV не може гарантувати точність наданої інформації. Цим SKIL BV відмовляється від відповідальності за пошкодження, які є прямим або непрямим результатом використання цього веб-сайту, окрім випадків навмисного чи грубого нехтування з боку SKIL. Вміст цього веб-сайту може бути змінено чи видалено в будь-який час без повідомлення.