Історія

Як все почалось...

1921

Все почалося 1921 року, коли винахідник Едмонд Мічел стояв на полі цукрової тростини в Луїзіані в Америці. Він спостерігав за роботою робітників, яким доводилося за допомогою мачете прорубувати собі шлях у густих непролазних хащах. То було важка виснажлива праця. Тоді Мічел подумав, що має бути якийсь легший спосіб. Саме з цієї думки згодом почала своє існування корпорація SKIL.

Дещо пізніше під час роботи у своїй майстерні у Новому Орлеані він розробив механізований мачете. Проте він розумів, що для того, щоб ця ідея справді стала корисною, потрібно знайти спосіб, щоб забезпечити обертання леза. Незабаром він почав вдосконалювати свою першу розробку і 1923 року зробив першу в світі електричну ручну пилу. В одній із газет Нового Орлеану опублікували невеличку статтю, присвячену цьому винаходу.

Джозеф В. Салліван, який займався розробкою фермерських земель, прочитав цю статтю під час поїздки з Міннеаполіса до Флориди. Ідея видалася йому цікавою, тож він негайно поїхав до Нового Орлеану знайомитися з Едмондом Мічелом.

1924

Електричну ручну пилу було вдосконалено і в 1924 році Едмонд Мічел і Джозеф В. Салліван заснували компанію The Michel Electric Handsaw Company. Свій революційний інструмент вони назвали SKILsaw.

1926

Едмонд Мічел хотів займатися тим, що йому найбільше подобалося: винаходами. Тому 1926 року він пішов із компанії і того ж року назву The Michel Electric Handsaw Company було змінено на SKILSAW Incorporated. Вже до кінця року було виготовлено 2000 дискових пилок.

1928

У цьому році литий алюміній уперше було використано для виробництва електроінструментів. Компанія SKIL однією з перших почала використовувати алюміній, завдяки чому інструменти стали легшими і надійнішими. Водночас було внесено кілька конструктивних покращень, пов’язаних із безпекою користування інструментом. Першу портативну електричну дискову пилку «Модель Е» було розроблено 1928 року.

1934

1934 року компанія SKIL, яка до цього займалась продажем виключно дискових пилок, випустила свої перші електричні дрилі.

1936

У 1936 році компанія SKIL впровадила страхову та пенсійну програму для своїх працівників. На той час таке нововведення було більше ніж прогресивним, адже робочих місць і далі не вистачало, тому компанії не забезпечували жодних додаткових пільг для своїх робітників.

1937

Перша дискова пила «Модель 77», яка стала візитною карткою компанії SKIL, була виготовлена 1937 року. Це був міцний та надійний інструмент, що незабаром став утіленням галузевого стандарту. На думку робітників, це була найкраща на той час портативна електрична пила.

1947

Асортимент продукції SKIL розширено, компанія почала пропонувати такі вироби, як електричні викрутки, ударні гайкові ключі, електричні дрилі та перфоратори, шліфувальні машини, кущорізи, різні дискові пилки та найрізноманітніше приладдя!

1952

Назву компанії змінено на «Корпорація SKIL», адже компанія виробляла різні вироби та сотні моделей. Назву SKILSAW було зареєстровано як товарний знак компанії.

1961

Зважаючи на позитивні результати експортної діяльності, корпорація SKIL вирішила створити свою компанію у Європі. Так у м. Бреда (Нідерланди) 1961 року було засновано фірму SKIL Nederland N.V., директором якої став Джон В. Салліван, внук засновника Джозефа Саллівана. До кінця цього року компанія SKIL відкрила у Європі численні торгові представництва. Центр у м. Бреда став європейською штаб-квартирою та обслуговував увесь ринок на континенті.

1966

Болтон Салліван, син співзасновника Джозефа Саллівана, відвідав головний офіс SKIL у м. Бреда. 1966 року було продано 10-мільйонний електроінструмент виробництва SKIL.

1996

1996 року компанія SKIL стала власністю Robert Bosch GmbH.

2008

SKIL Europe представила лінійку виробів SKIL Masters. Тепер, окрім товарів для домашнього користування, SKIL Europe пропонує пристрої для професійних користувачів.

2011

Садові інструменти SKIL повторно представлено в Європі. Усі садові інструменти обладнано унікальною системою Easy Storage компанії SKIL для зручного та компактного зберігання пристроїв.

2017

У 2017 році компанію SKIL придбала компанія Chervon (HK) Ltd. Корпоративна місія компанії Chervon – невпинна розробка інноваційної продукції – значною мірою збігається з цілями компанії SKIL, зосередженими на розробці новітніх пристроїв, доступних за ціною та зручних у використанні.