Інновації

SKIL докладає максимум зусиль, щоб забезпечувати зручність своїх виробів, впроваджувати інновації та утримувати високий рівень якості. Ці принципи – головні складові унікальних інструментів, які відрізняє особливий дизайн, використання сучасних технологій та зручність у використанні.

Працюйте довше завдяки системі SKIL «Hybrid Power»

На перший погляд SKIL 2461 «Hybrid Power 16 V Max» (14,4 В) - звичайний дриль з літій-іонним акумулятором, але це не зовсім так. Цей інструмент має всі функції, притаманні будь-якому іншому акумуляторному дрилю, але тепер можна працювати довше завдяки інноваційній системі SKIL «Hybrid Power».

Читати далі

SKIL ‘Urban Mower’: Надзвичайна маневровість для міських садів

Газонокосарка SKIL «Urban Mower» ідеальна для вашого міського саду. Це газонокосарка з унікальними поворотними колесами для оптимальної маневровості.

Читати далі

Ножівка та електролобзик - два в одному

«Combisaw» від SKIL є компактною пилкою малої ваги, яка виконує найбільш розповсюджені розпилювальні роботи в та біля будинку. Вона поєднує два популярних інструменти для самостійних робіт в одному: ножівку та електролобзик.

Читати далі

Чистіше робоче місце завдяки індикатору рівня пилу SKIL

Компанія SKIL з гордістю представляє інноваційний індикатор рівня пилу для зручності під час шліфування. Коли мова йде про шліфування, найбільша проблема – це пил. Під час шліфування утворюється багато пилу, який часто неефективно підбирається шліфувальною машиною. Завдяки цій інновації SKIL легше підтримувати робоче місце в чистоті!

Читати далі

На диво універсальна пилка для виконання найбільш типових завдань

Інноваційна пилка Multisaw – це компактний інструмент, який підходить для різних матеріалів, розроблений для усіх видів побутових робіт. З цією новинкою SKIL встановлює новий сегмент у поточній лінійці виробів. Це перша пилка SKILsaw, яка спеціально розроблена для різання різного матеріалу: Пилка 5330 Multisaw ріже різноманітний матеріал швидко і по прямій.

Читати далі

Постійний контроль температури

У випадку виникнення небезпеки перегрівання інструмента головний нагрівальний елемент автоматично вимикається. Потім вентилятор починає подавати холодне повітря в корпус інструмента для охолодження нагрівального елемента. Перегрівання може виникати, наприклад, якщо ви помилково закрили отвори для повітря або скористалися редукційною насадкою з надто малим діаметром.

Читати далі

Запатентована шліфувальна рамка "Equalizer"

Шліфувальні машини найкраще підходять для швидкого зняття матеріалу завдяки високій швидкості стрічки. Проте це також означає, що існує небезпека появи небажаних подряпин або глибоких жолобів на поверхні виробу. Запатентована рамка "Equalizer" компанії SKIL дає змогу уникнути таких неприємностей. Вона дає змогу отримувати ідеальну рівномірно шліфовану поверхню навіть після видалення старої фарби та лаку!

Читати далі

Найкраща шліфувальна машина для будь-якої роботи!

Шліфувальна машина SKIL Fox 3-in-1 для будь-яких завдань. Вона поєднує всі можливості орбітальної, дельта- і ексцентрикової шліфувальної машини в одному легкому та зручному інструменті!

Читати далі

Садова пилка SKIL Lynx дозволяє обрізати гілки до 80 мм у діаметрі, не докладаючи зусиль.

Нова садова пилка Lynx пропонує зручний та легкий спосіб підтримання форми дерев та кущів. Відтепер можна обрізати гілки до 80 мм у діаметрі, не докладаючи зусиль

Читати далі

Це просто – разом із Screw Assist!

Моделі 2016 (12 В) та 2017 (14,4 В) постачаються з унікальним аксесуаром SKIL Screw Assist, який надійно утримує готовий для вкручування гвинт. Він ідеально підходить для виконання робіт однією рукою – у кутах чи над головою.

Читати далі

Пиляти по прямій ніколи не було так легко | Напрямна рейка

Рейкові напрямні SKIL надають найвищий рівень підтримки під час виконання розрізів під кутом 90º та 45º. Ви отримаєте ідеально прямі та високоточні розрізи під кутом 90º та 45º з максимальним відхиленням лише в 1 мм на метр.

Читати далі

Функція регулювання сили натиску SKIL: менший тиск, краще шліфування

Ви п'єте зранку свіжий апельсиновий сік? А коли вкладаєте апельсин у соковитискач, також намагаєтеся сильно тиснути, оскільки вважаєте, що отримаєте більше соку і швидше? Насправді діяти слід навпаки. Коли сильно натиснути на апельсин, сповільниться обертання двигуна соковитискача і він не зможе нормально функціонувати. Як же поводитися при шліфуванні?

Читати далі