Ой…

Якби ж у вас була газонокосарка Urban Mower Дивіться тут чому або читайте більше.

Оптимальна маневреність
SKIL 0711 Urban Mower – це газонокосарка з унікальними передніми коліщатками для оптимальної маневреності. Ще ніколи не було так легко оминати предмети в саду. Забудьте про важкі робочі засоби завдяки легкому інструменту, який легко перемістити в інше положення, щоб почати новий хід.
Хороші показники продуктивності та регульована висота скошування
Енергоощадний високошвидкісний двигун 9500 об./хв. достатньо потужний для ефективного виконання роботи. Отримайте доглянутий газон швидко та легко. Виберіть правильне налаштування висоти – доступно три варіанти – для досконалої обробки щоразу.
Система «Easy Storage»
Ця газонокосарка належить до лінійки практичних, ергономічних садових інструментів «Urban Series» SKIL. Завдяки зручній опорі для паркування SKIL 0711 Urban Mower можна зручно сперти до стіни після використання.
Міцні, універсальні леза
SKIL 0711 Urban Mower постачається з міцними, універсальними ріжучими лезами. Вони не іржавіють і не затуплюються. І все ж, за потреби, їх легко замінити. Вони постачаються у стандартному розмірі, тож широко доступні. Усе говорить про те, що ці надійні ріжучі леза мають значні переваги над металевими лезами.